חני בוסקילה – הבית מסודר

הבית מסודר

הבית מסודר

לאדית שטיינברג

מקדמת האתרים שלי, המקדמת העסקית שלי, יועצת הסתרים שלי ומה לא….. אחד הדברים הנפלאים שקרו לי בכול המישורים זוהי ההיכרות איתך.
מעבר למומחיות שלך בכול הקשור לתחום קידום אתרים אני מוקסמת מהאישיות שלך, האמינות שלך והרצון העז לקדם את העסק שלי כאילו זה העסק שלך. את הבאת אותי למקום אחר בעסק וכאשר הבנתי מה גודל ההשפעה שיש לקידום אתרים נכון קיבלתי את האומץ להקים עוד אתר שיווקי. בייאושי הלכתי ליום סדנא בתחום קידום אתרים אצל ג'קי. בסדנא הבנתי שעם כול הרצון שלי לקדם את האתר שלי בכדי לצמוח אני חייבת מקדם אתרים מקצועי ואמין שילווה אותי לאורך כול הדרך ובלי להרפות רגע אחד..
הגעתי אלייך דרך ג'קי שהמליץ עלייך בחום . מידי פניתי אלייך ומיד היה ברור לי שאת הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהעסק שלי "הבית מסודר". בעיסוקי אני מארגנת ומסדרת בתים ועסקים ואין ספק שאת הסדר הגדול את עשית לי באתר.
שלוש פעמים בניתי אתר ושלוש פעמים התחברתי ל"מקדמי אתרים" ובתוצאה הסופית שלוש פעמים טעיתי. האכזבות ועוגמת הנפש לימדה אותי שבנושא זה לא מתפשרים, בניית אתרים וכן קידום אתרים זהו תחום מקצועי ביותר ןרבים החובבנים בשוק. בכול הקשור לתחום קידום אתרים אני נדהמת מחדש כמה מקצועית את, כמה את לא קופאת על השמרים וכול הזמן מתעדכנת, משתפרת ומשפרת את האתר שלי. היום ולאחר כמה שנים איתך אני במקום אחר לגמרי. האתר שלי מופיע במקום ראשון באופן קבוע כבר למעלה משנתיים !!!! הרבה שואלים אותי: איך זה יתכן ? מה את עושה ? בכול פעם אני מספרת את כול הסיפור מהתחלה ובכול פעם אני נדהמת איך רובינו נופלים בפח כול פעם מחדש.
אני הגעתי אל המנוחה והנחלה ואני מודה לך מכול הלב.

חני בוסקילה – "הבית מסודר"
  • קניוני עזריאלי